Nemanau kad apeks ta komanda kuri gali pasivarzyti su mouzais ir manau kad apeks jau pasieke viska siame turnyre, nes pries s tier komandas bus sudetinga suzaisti gerai tokiai komandai
- Balsų: 0
Nemanau kad apeks ta komanda kuri gali pasivarzyti su mouzais ir manau kad apeks jau pasieke viska siame turnyre, nes pries s tier komandas bus sudetinga suzaisti gerai tokiai komandai
Komentarai (0)