Abidvi komandos ganetinai silpnos ir kovoja tik del islikimo div1. Bandau eiti su B8, nes manau, kas jie turi gerenius zaidejus, bei paskutiniai rezultatai visai neblogi.Dog komanda, zaidzia su nemazai nezinomu zaideju, kurie iki siol neparode jokiu geresniu rezultatu. Manau, B8 bent pagal paskutinius rezultatus atrodo geriau.
- Balsų: 0
Komentarai (0)