Manyciau , kad cia perdidelis kof uz toki overi , kai Andorra net paskutinies pralaimejo pries Gibraltara. Rumunai su nebloga sudetim. Vietinios lygos ir legionieriai kuriu dauguma sudaro is Italijos lygu. Andorra vietiniai zaidejai ir pora is Maltos lygos, tai lygiu skirtumas labai skiriasi , tai nemanau , kad Rumunam kils kazkokiu cia bedu musti ivarcius..
- Balsų: 0
Komentarai (0)