Na pažiūrėsim Lietuvos rinktinės pajėgumą, bet manau ir taip viskas aišku ir čia iš jų tikėtis gero tikrai neverta. Taip rinktinė savotiška, bet čia kalba apie Serbus Serbijoje, kur pajėgumų skirtumas yra kosmosinis. Nekalbant, kad ir patys Lietuviai nėra mėgini Serbijoje, čia manau mūsų rinktinė grįš su 4 ir daugiau įvarčių, nes mušti kad pas Serbus tikrai yra, o iš Lietuvių įvarčio nesitikiu. Normalus didelis stadionas su gera gyva vėja yra didelis minusas, kai Lietuviai prie to nepripratę, tad judame serbais ir tikimės, kad nebus 8-0
- Balsų: 13
Komentarai (0)