Na, bent jau paskutiniu metu G2 labai uztikrintai pradedavo savo serijas ir beveik visad tokia fora ejo ir pries geresnes komandas. Aisku, movi kazkaip lane gauna skillo boosta ir pradeda zaisti geriau, bet manau, G2 jeigu bent jau zais 80% savo pajegumo, tai manau jiems serija bus ganetinai lengva. Movi komandai ganetinai nemazai silpnu aimeriu, tai nebent jiems pavyks aplosti G2 strategiskai. Manau, realu, kad G2 prades serija stipriau.
- Balsų: 1
Komentarai (0)