Liūdna, kai iš -21 pasidarai +1 tarpusavio pranašuma, tada Fosteris klaidą padaro, Masiulis nesportinė, po to lempinė Normanto nesportinė ir viską išbarstai akimirksniu, protingiau kiek sužaistu, galėjo eiti į kitą etapą.
Panašu, kad perdegė visiškai, net kamuolių po savo krepšiu nepasiema, žemesniems varžovams leidžia 3 kartus kelias atakas pasiimti ir kartoti visiškai laisviems tritaškius. Sunku suvokti tokį prastą žaidimą pirmoje pusėje.
Komentarai (2)