Na, abidvi komandos atejo is div2 ir thunders dazniausiai ganetiniai sunkiai sekasi zaisti pries monaspa komanda. Mano nuomone, thunders komanda turi daugiau potencialo, negu, kad mona ir kadangi tai vienas sunkiausiu regionu, pergales pries tokias komandas yra ganetinai svarbios.Mona, bent jau is pirminio vaizdo, neturetu parodyti labai geru rezultatu. Bandau eiti su komanda, kuri manau siuo metu turi daugiau potencialo.
- Balsų: 0
Komentarai (0)