Rumunija 2 lyga
Steaua ryskus favoritai kovoje. Komanda kovojanti del patekimo i aukstesnia lyga , kai sveciai kovoja del islikimo. Komanda musanti gana daug ivarciu , o sveciai praleidziantis nors ir nedaug , bet zinant , kad komanda atvykusi is 3 lygos , o dar tarpusavi nera zaidusios.. tai mano manymu 3 suridenti gali ir vien is namu puses..
- Balsų: 1
Komentarai (0)