Niekaip..Reals namie eina i puolima,o ne gyntis ir kojas spardyti.Zaidejai trenerio bus paruosti ir emociskai sustiguoti pergalei.Real net zaisdamas isvykoje su Val nesugebejo gauti geltonos ir zaidimas yra ramesnis.Zaidejam nera tikslo lauzytis per kojas,patys turi save saugoti kitos savaites macui.Real niekada tik iskyrus su barsa prisirenka geltonu daug,o tiek su tote tiek savo lygoje zaidziant retas atvejis,jog prasizenginetu.Tai labiau vyksta pries juos pacius.Net nezinau,ka cia daugiau pasakyti,tiesiog laukime maco. Sekmes 😉
- Balsų: 0
Komentarai (4)