Na Newcastle krenta į duobę. Pralaimėjimas finale tikrai numuš morale visoje komandoje, matėme kiek Newcastle fanų atvyko į Londoną palaikyti. Kiek buvo vilties ir tikėjimo, pati komanda tikėjo, kad laimės, deja baigėsi kaip baigėsi. Šiandien ateina dar viena komanda, kuri atakuoja kaip su tankais visus. Man City neturi sustojimo mygtuko, jie visada eina į priekį. Jeigu Newcastle prasileis įvartį pirmame kėlinyje, jų bus daugiau. Spėčiau čia gali baigtis viskas net 3-0 ar 3-1. Turėtų būti įvarčių, bet Newcastle labai nepasisekė su tvarkaraščiu. Čia bus labai sunku ir jeigu čia pralaimės, gali būti problemų ir artimoje ateityje.
- Balsų: 3
Komentarai (0)