Le Mans praejusiame ture patyre nesekme pries viena sio sezono Prancuzijos lygos lyderiu klubu.Rungtynes tikrai neblizgejo,le mansui visiskai nekrito metimai,komanda buvo lyg kazkur kitur isejus.O jie zaisti ,kad gali tai tikrai yra irode.O ypac isvykose kuomet Orealns ekipa sudauze net 40 tasku skirtumu!Ir kabant apie Poitiers ir Le man tai sios dvi ekipos buvo susitikusios pries kelias savaites ir tuomet Le man svente pergale 25 tasku skirtumu.Neverta ziureti i statistika nes ji visom pusemis yra geresne,taciau ir pati komanda daug aukstesnio lygio.Zaideju komplektacija,treneriu ir einant sezono pabaigai igaunanti optimale forma.Pirmoji puse tikrai buvo gan banguota ir zaidimas vis plaukiojo,bet kuomet zaidimas igaunas artejant atkrintamosioms yra manau net geriau.Siame mace tikrai gerai svieciasi tiek Le mans pergale tiek jo foras su 72 taskais.Sekmes 😁
- Balsų: 0
Komentarai (10)