Real namie po tikrai emociskai sunkiu rungtyniu.Namu aikstele ir noras atsigriebti pries savus varzovus nemanau,kad teiks sau nusileisti ,jog vartuose kamuolys atsidurtu.Aisu mintimis jau laukimas antruju pusfinalio rungtyniu,taciau po to kas vyko treciadieni nemanau,kad zaidejai iseis i aikste,kad tik sulost.Tiek zaidejai pries treneri,tiek treneris pries zaidejus nores atsigriebti ir manau ,kad tai yra labai geras statymas sioms varzyboms.Zaragoza ne ta komanda kuri nuginkluotu real namie.Ir pries barsa gynyba bvo puiki,taciau aplinkiai veiksniai zaidejus isderino ir tuomet sugriuvo visa kas buvo statoma.Plius Zaragoza praeitame turiu pries lenteles dugne esancia Almeria sugebejo sukrapstyti vos viena ivarti,isvykoje su villareal nulis ivarciu.Is pastaruju penkiu zaistu rungtyniu isvykoje Zaragoza sugebejo imusti vos viena ivarti,tai daug ka pasako apie sios komandos puolima ir galbut labiau psicholiginio spaudimo neatlikyma.
- Balsų: 0
Komentarai (7)