Krka yra zymiai pajegesne ir geriau komplektuota komanda,jie verti finalo ir visa sezona to sieke.Sakyciau taip isvykos aiskte ir belgu geras palaikymas ta zinome,taciau ar zaidiant liublijanoj ir laimeti pries ja nera sunkiau? Cia toks tiesiog akibrokstas,kuris mazai ka lemia kas buvo ir panasiai.Esme tame ,kad Krka tokio pat charakterio kaip partizan,union ir pns.Ju zaidimas nera grazus akiai ,taciau rezultatas pasiektas buna.Man labai aktuali ju pergale,taciau imu pati saugiausia varianta ir sekmes jums. 😉
- Balsų: 0
Komentarai (5)