Čia bus masinis statymas, kurių labai labai nemėgstu, bet iš principo koeficiantas čia geresnis, nei galima tikėtis. Bandžiau ieškoti kodėl toks kofas už arsenal, nelabai suprantu ir nelabai randu. Greičiausiai bookai vis dar netiki, kad Arsenalas ir yra tokio lygio komanda šį sezoną kaip žaidžia ir kaip renka taškus. Greičiausiai dauguma dar galvoja, kad Arsenalas žaidžia virš savo galimybių ribos ir jie nebus pirmi sezono gale. Pilnai pritariu, kad dėl pirmos vietos dar labai anksti kalbėti, nu bet tikrai ne prieš dabartinį Leicester čia galvoti, kad Arsenalas nelaimės. Jeigu jie tikrai nusiteikę laimėti PL tai privalo čia pasiimti tris taškus lengviau ar sunkiau. Taip Arsenalas buvo įkritęs į duobę, bet laimėjo prieš Vila, mušė daug įvarčių ir čia manau bus jiems pakilimo pradžia. Lesteris galimai jau galės kažkiek išleisti Evans jeigu reikės antrame kėlynėje, bet gynėjus retai kas leidžia į aikštę po traumos, kad gyvintų žaidimą. Kita problema, kad Madisonas galimai nežais šiandiena, o čia didelė netektis Leicesteriui. vienas kertinių žaidėjų perėjimams iš gynybos į puolimą ir kamuolių pristatymui į baudos aikšteles. Nematau aš čia Arsenalo lengvos pergalės, namie Leicesteris duos kovos, bet prie visų aplinkybių čia Arsenalas turi pasiimti tris taškus.
- Balsų: 5
Komentarai (0)