Kofas sakyciau toks todėl, kad turnyras vyksta Badalonoje. Aišku dėl to tikrai bus sunku baskams, kurie vargsta dažnu atveju, bet jų puolimo galimybės beribės prie geros dienos. Joventut vienu metu buvo duobėje, o dabar atrodo tikrai gerai. Komandos prieš mėnesį sustiko Vitorijoje ir ten 1 tašku laimėjo baskai. Manau čia irgi bus įnirtinga kova. Tačiau, manau svečiai čia tikrai turi didesnius šansus pasiimti pergalę, turejo gražias 5 dienas ruoštis šiam mačui. Aš nesu tikras kad Joventut atlaikys baskų puolimo ritmą.
- Balsų: 22
Komentarai (6)