Nelabai čia yra ką daug rašyti, viskas ir taip aišku, dvi skirtingų nuotaikų ir pajėgumų komandos. Interas nežinau ar jau labai svajoja apie čempionu taurę, nes mano akimis Napoli šiemet uždominavo ir nepaleis Italijos lygos, geriausia komanda tikrai. Tačiau Interas pastaruoju metu rodo tikrai gerą žaidimą. Lautaro atrodo vėl atraDo save, nes visa čempionatą rinktinių nerado. Interas įveikė pagrindinius persekiotojus kaip Milan, Atalanta, net tas pats Napoli buvo įveiktas. Tiesiog būtina čia imti 3 taškus ir nėra kito varianto. Nes artėja ir CL knockoutai.
- Balsų: 9
Komentarai (0)