Manau,abieju komandu zaidimo stilius labiau tinkamas overiui,negu, kad underiui.Monaspa komanda labai megejai spausti savo oponentus, taip prisirinkdami nemazai killu. Kitas dalykas,abiejos komandos buvo susitikusios ganetinai nesenai ir abu zaidimai baigesi virs 60 killu riba. Tai div2, tai dazniausiai mazai buna stabilumo ir kadangi monaspa komandos stilius labai agresyvus, manau realu, kad jie sita riba perzengs.
- Balsų: 0
Komentarai (0)