GG cia kur kas geresne komanda ir jeigu noretu laimetu nesunkiai, bet patys komandai zaidejai daznai megsta padalinti killu tokio lygio komandoms. VP komandos zaidimas manau po biski gereja, nore sezono pradzioje atrode prastokai. Kadangi tai ne dpc turnyras ir GG komandos zaidimo stilius yra ganetinai nestabilus, manau realu, kad VP bent jau fora atlaikys.
- Balsų: 0
Komentarai (0)