Topas kol kas geriausia variantą siūlo iš lietuviškų book'ų ir iš anksto renkuosi Ryto pergalę, sutinku, kad čia 50/50 variantas, bet kofas daugiau mažiau tenkina.
Rytui čia gyvenk arba mirk rungtynės, kadangi čempionų lygoje itin svarbu namuose laimėti ir bent vieną išvykoje, jog užsitikrintum vietą kitame etape, tačiau daug vilčių nededu į išvykos rungtynės, kadangi jau nebe tie varžovai, kur gali daug tikėtis ir ypač žinant Rytą, tai sunku, tad šios rungtynės bus kertinės dėl šansų patekti į kitą etapą.
Rytas yra namų komanda ir su tinkamu impulsu gali nugalėti daugelių ekipų savo namų tvirtovėje, nors dar vis nervuoja stebint amerikietiškus kalnelius susikraunant 20 ties takšų persvarą, bet tikiu jais, kad pajėgus kovoti tokio lygio rungtynėse, jau nemažai rungtynių svarbių turėjo ir visas pateisino. Bonn ekipa yra lyderė šios grupės ir pelnytai laikoma favoritė, nes tikrai jų demonstruojami rezultatai yra verti pagirų. Komanda labai stipri indvidualiai, atrado ne vieną gerą legionierių, kurie puikiai šį sezoną atrodo, Rytui reikia tikėtis, kad Fosteris maždaug sužais panašiai kaip su žalgiriu ir kitų komandos narių gero indėlio, Masiulis neblogai atrodė su Jonava, nors labai nesureikšminčiau, kadangi tie po dviejų kėlinių kaip numirę atrodė, bet vertas pagirų dėl uždengto Garreto, o jį šį sezoną sunkiai stabdo LKL žaidžiančios komandos.
- Balsų: 37
Komentarai (18)