Na, mano akimis abiejos komandos yra silpnos, cia turbut toks kofas, nes EG kiek geriau zaide pries heroic. Ziurint i EG tai jie man labiau panasus i silpna mixa. Complexity man atrodo turi geresnius individualius zaidejus,negu, kad EG. Kadangi cia abi NA komandos tai stabilumo dazniausiai nebuna ir einu su komanda kuri turi geresni aima.
- Balsų: 0
Komentarai (0)