Sveiki,po padarytos pertaukos bandysim kažka vel išgaminti😄čia renkuosi bundesliga,leipzigas nestokoja ambiciju ir tikrai bandys užimti aukšta vieta šiame sezone,komanda šiuo metu yra5 vietoje,bet nuo pirmos vietos juos skiria tik 6 taškai,konkurencija didele turnyro lenteleje,ir Bayernas niekur toli nera pabeges,tad norint pasivyti cempionus butina tokia komanda kaip šalke nugaleti užtikrintai.na o šalke yra paskutine komanda turnyrinei lenteleje,turi viso labo 2 pergales ir net 11pralaimejimu.ir beveik neabejojou lad jiems gresia pašalinimas i žemesne lyga.tada čia renkuosi Leipzigo minusime fora.
- Balsų: 0
Komentarai (0)