Na, Liquid jau pateke i majora, tai zaidzia galima sakyti del malonumo, tai nemanau, kad jie isliks taip pat susikaupe visus likusius zaidimus. GG komanda sakyciau zaidzia pakankamai gerai ir dar vis turi uzsitikrinti savo vieta majore. Ziurint i liquid sudeti ir kaip jie zaisdavo anksciau, tai manau labai realu, kad GG kabinsis i zaidima ir galbut netgi i pergale visoje serijoje. Netgi pr normaliu salygu, tokia fora yra labai jau auksta.
- Balsų: 0
Komentarai (0)