Na, ideja tokia, kad cia komandoms gaunasi vos ne islikimo zaidimas del div1. Boom ir taip nera jau tokia didele masofkine komanda, cia labiau toks totalas del smg. Perzvelgus zaidejus irgi manau,kad abiejos komandos yra pakankamai pajegios laimeti nesunkiai. Dazniausiai svarbiuose zaidimuose zaidziama kiek ramiau, o ir pats totalas nera jau toks zemas.
- Balsų: 0
Komentarai (0)