Alba, kiek netiketai pradejo judet ir nukale net 3 pergales eurolygoje paeiliui, taciau net to jiems nepakanka kad pakilt is paskutines vietos. Komanda tikrai neatitinka eurolygos lygio ir ju zaidimas paremtas pakris/nepakris.
Milano ekipa surinkta tikrai solidi ir pries sezona jiems buvo prognozuota vieta tarp topiniu komandu, taciau sekasi nekaip. Sezono startas buvo labai sunkus, bet po truputi isivaziuojama i ritma. Pirmame mace milanas labai netiketai nusileido albai, todel sivakara nesitikiu nieko kito kaip tik revanso.
Renkuosi didesni varda, bei geresne sudeti turincia komanda
- Balsų: 9
Komentarai (0)