NY komandai nera kur traukis,o pajegus iveikti bostona tikrai yra.Pirmos dvejos rungtynes parode,kad komandos yra apyligios,abu kartus ipusejus persvara buvo NY puseje,taciau savu sirgaliu palaikomas bostonas istraukdavo pergales bei melo ne karta suklydo paskutinemis akimirkomis.Tad manau knicks klubas des visas pastangas pergales link,kelio atgal nera.
- Balsų: 0
Komentarai (0)