Na kagi,turnyras Vokietijoje.. ir susitinka austare su slovake. ir as cia matau sausa australes pergale.kazkaip netikiu,kad Handuchova atims bent seta is Samantos.jau vakar slovake kiek netiketai nugalejo,o siandien manau jos zygis baigsis.. beto S.Stosur rodo nebloga forma pastaruoju metu. vakar sakyciau gan lengvai susitvarke su Martinez... taigi siandien matau tik sausa australes pergale. sekmes😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)