Ispanai žaidžia gerai ir muša įvarčius, tačiau tiek Vokiečiai ir tie patys Japonai įmušė į jų vartus. Marokas puolime tikrai moka kurti ir mušė beveik kiekvienose rungtynėse, tad ir čia realu, kad muš. 2 įvarčiai labai įmanomi, nes per 90 minučių bent viena rinktinė manau tikrai įmuš, nes abi rinktinės žaidžia atakuojantį futbolą, o realiai kiekvienų atkrintamųjų taisyklė, kad po 1 įvarčio, tikrai kris ir 2 tik klausimas į kuriuos vartus
- Balsų: 7
Komentarai (0)