Bayern tai jau trečios varzybos per 6 dienas ,taip visos namie ,bet nuovargis jausis , ir dar penktadienį mačas išvykoje su Baskonia. Pilnai tikiu ,kad duos pažaist atsarginiams žaidėjams. Oldenburg nebloga komanda šiemet ir turi savo čempionate 6/2 pergalių-pralaimėjimų balansą.
- Balsų: 3
Komentarai (0)