Na čia norėčiau padėkoti Pao, nes ekipa labai lengvai įveikė Žalgiriuką ir čia tikiuosi reabilitavimosi ir kažkokios reakcijos. Maksvytis užsipuolė Brazdeikį ir manau pati komanda jaučia kad reikia pasitempti ir smagu kai po kojomis pasitaikė Cbet. Čia Jonava kažkodėl labai per vertinama, ekipa nebloga lkl mastais bet čia manau bus -20. Nepamiskime fakto, kad pats Maksvytis pralaimėjo Jonavai praeitais metais taip uztvirtindamas, kad Rytas liks pirmas. Esmė paprasta čia tikiuosi supykusio Žalgirio, kuris gerai ginsis ir Jonavai bus sunku rinkti taškus ir klausimas kiek čia savo veteranus vaikys Virgis, tad tokia minusine mano akimis labai nebloga ir verta savo pinigų
- Balsų: 19
Komentarai (0)