Po prastesnių rungtynių puolime prieš USA, Anglai manau vėl prapliups įvarčiais prieš Velsą. Velsas bus be pagrindinio vartininko, o ir komandai reikės mušti norint patekti toliau, o tuo turi pasinaudoti Anglai ir kaip ir Iranui primušti įvarčiu
- Balsų: 20
Komentarai (0)