Olandai mušė 2 įvarčius Senegalui ir Ekvadorui manau turi daryti tą patį kovoje dėl pirmos vietos grupėje. Olandai turėjo daug progų, tik jų neišnaudojo, o į puolimą orentuota ekipa turėtų dominuoti ir žaisti pavojingai. Ekvadoras taip pat gali mušti, ko pasakoje Olandai norint laimėti turėtų mušti 2 įvarčius, tad to ir tikiosi, o kai 2 kofas verta surizikuoti, nes sausos varžybos manau jau pasibaigė ir vėl turi pasipilti ir įvarčiai
- Balsų: 9
Komentarai (0)