Turbūt visas dėmesys krypsta į Anglijos komandą, kuri pakankamai jauna ir viskas dar priešakis. Praėjusiame EČ parodė, kad balansas komandoje gali nuvesti iki titulo. Jeigu pažiūrėtume į pasirinktus žaidėjus, trenerio filosofiją, tai - subalansuota komanda. Turiu omenyje, Southgate mėgsta žaisti su dviem atraminiais žaidėjais centre, dažniausiai išsidėstymas 4-2-3-1. Šia formaciaj siekiama kontroliuoti žaidimo eigą aikštės viduryje. Kaip praėjęs čempionatas parodė, kad krašto gynėjai taip pat drąsiai ir pakankamai aukštai jungiasi į atakas. Vėl gi, tai įmanoma tik todėl, kad turint Rice ar Philips ar tą pati arianti Bellingham, galima rizikuoti.
Irano komandą reikia gerbti, vis gi, kaip ir ankstesni čempionatai parodė, visiškai underinė komanda. Žaidžia klampų, pozicinį futbolą. Anglija žaidžia taip pat, tik žinoma žaidėjų kokybė skiriasi. Ar pamatysime autobusą prie savo vartų? Net ne abejoju, vis gi, Anglai tokiu atveju neskuba smugiuoti iš toli (kas realiai mums palanku). Jie dažniausiai renkasi geriausia smūgį.
Iranas kontraatakuose. Vis gi, tenka sutikti, kad bus Iranui labai sunku kontraatakuoti, nes Anglija žaidžia labai konservatyvų futbolą, daug kontrolės, ilgos pozicinės atakos iki labai gero smūgio. Manes nenustebintu statistikos grafoje Irano smūgių į vartus skaičius - 0.
Ar Anglai gali atlikti 9? Gali, bet ar tiek jiems reikia, priklausys pirmo ir antro įvarčio laikas. Galvoju 1-0 ar 2-0 Anglijos pergalė, su 6-7 smūgiais į vartus.
- Balsų: 1
Komentarai (0)