Vieni 3-0,kiti 0-3, bet čia nematau labai didelio skirtumo tarp komandų. Danai, kad ir be Lundbergo, nėra tokie prasti, kad prieš makedonus turetu beveik dviženklį handicapa. Makedonai tiek pries tuos pacius danus, tiek pries slovakus laimejo mazais skirtumais, sutriuskino norvegus, kurie sugebejo baigt rungtynes su 0/21 tritaskiu, retai pamatysi toki reiškinį. tiesiog manau čia linija per didelė ir gan nebloga vieta imt danus, kurie bandys atsirevansuot uz pralaimejima namie
- Balsų: 8
Komentarai (3)