Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2022/11/11 20:29 Olimpia Milano @-118 10/10
 

Milanas visai kito lygio komanda. Sezono pradžia gan silpna, bet kai duoda tokį kofą privaloma imti. Komanda yra F4 lygio ir su laiku įsivažiuos. Praėjusį seoną Milanas berods buvo geriausia išvykų komanda, ir išvykose turėjo net geresnį W/L, nei namie.

  • Balsų: 60
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

LeBron231

Padėkų: 194

Sekėjų: 150

  • Unitai 551.04
  • ROI 5.86%
  • W% 54.24%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1082
  • Unitų atspėta: 10034.04
  • W-L-T : 582-491-9
  • Vid. unitų skaičius: 8.76
  • Unitų spėta: 9483.00
  • Vid. koeficientas: 100.9
 

Unitų pokytis

5705645585525465402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • vycka7 Ar tu bent supranti apie ką rašai? Nu *** įjunkoy logiką. Prognozė:pernai lošė gerai iųvykose,todėl ŠIEMET turi didelius šansus laimėt. Nu ta prasme nržinau ar tu bukas ar apsimeti
    Niekur nebuvo rašyta, kad TURI laimėt. Tų išvykų galejau isvis nerasyt, tai nera kazkokia esme keiciantis dalykas, tiesiog tai yra tendencija, prie Messinos Milanas 2 metus paeiliui turejo gera W/L santykį isvykose, ir si tendencija kolkas tesiasi siemet, kas parodo, kad jiem zaidziant namuose ar isvykose nera didelio skirtumo. o pagrindinis faktorius, del ko buvo imtas statymas, tai mano nuomone cia buvo per didelis kofas uz Milaną ir buvo verta juos imt.ne todel, kad jie cia 100 proc turejo laimet.
  • slr911 Tai kad ir šiemet Milanas išvykose 3-1, namuose 0-3. "Puiki kritika", kai pats nieko net pasižiūrėt nesugebi. Tiesiog wow. Pasirašyk pats savo rašinėlį, gal geriau stafkės eis.
    Ar tu bent supranti apie ką rašai? Nu *** įjunkoy logiką. Prognozė:pernai lošė gerai iųvykose,todėl ŠIEMET turi didelius šansus laimėt. Nu ta prasme nržinau ar tu bukas ar apsimeti
  • slr911 Tai kad ir šiemet Milanas išvykose 3-1, namuose 0-3. "Puiki kritika", kai pats nieko net pasižiūrėt nesugebi. Tiesiog wow. Pasirašyk pats savo rašinėlį, gal geriau stafkės eis.
    Su Z prognozemis beda,kad daug kas asmeniskai priima nesekmes prognoze kaip izeidima ar nepagarba Z 😄 nesugeba atskirti fanatizma nuo objektyvaus poziurio 😁 as tai matau 2 normalius argumentus tai isvykos macai ir kofas prie tokiu aplinkybiu 😁
  • vycka7 "Puiki" analizė. Apie nieką. Pernai gerai žaidė išvykose, todėl dabar laimės. Tiesiog wow. Superinis argumentas
    Tai kad ir šiemet Milanas išvykose 3-1, namuose 0-3. "Puiki kritika", kai pats nieko net pasižiūrėt nesugebi. Tiesiog wow. Pasirašyk pats savo rašinėlį, gal geriau stafkės eis.
  • Manau zalgiris siandien gaus. Tokio lygio komanda kaip zalgiris juk turi kazkada namie prapylti gal jau atejo laikas ?
  • LeBron231 Tiesiog nuskambėjo kaip sarkastiškas išsipisinėjimas. Anksčiau rašydavau tuos rašinėlius, dabar neturiu tam nei laiko, nei noro
    Neturim nei laiko, nei noro, bet kam tada nesamones kažkokias paistyt iš praeito sezono. Bent parašytum kodėl apsimoka dėt Milaną su tragišku žaidimu, be 4 žaidėjų (2 starto penketo), tai bent kažkiek naudos būtų 😁
  • Nu LeBroniau, šįkart su "analize" pats save perspjovei. 😄 Lyg anksčiau gan aiškiai motyvuotai parašydavai, kas nutiko dabar, kad taip paviršutiniškai (švelniai tariant) argumentavai... Peace.
  • vycka7 Nemoki kritikos priimt? Vėjus rašai. Argumentuok geriau,nes belekas čia, o ne prognozė
    Tiesiog nuskambėjo kaip sarkastiškas išsipisinėjimas. Anksčiau rašydavau tuos rašinėlius, dabar neturiu tam nei laiko, nei noro
  • LeBron231 Nepatinka-apeik,kame problemos?
    Nemoki kritikos priimt? Vėjus rašai. Argumentuok geriau,nes belekas čia, o ne prognozė
  • vycka7 "Puiki" analizė. Apie nieką. Pernai gerai žaidė išvykose, todėl dabar laimės. Tiesiog wow. Superinis argumentas
    Nepatinka-apeik,kame problemos?
  • Neveltui tokį kofą duoda, eilinis soldout + Žalgiris ant bangos, kai tuo tarpu Milanas žaidžia blogiau nei tragiškai, nėra Shieldso, nei vienas įžaidėjas nefunkcionuoja, Daviesas minusinis, pirko Voightamana kaip galintį išplėst žaidimą, bet ir jis grybauja. Aš čia rinkčiausi underį
  • "Puiki" analizė. Apie nieką. Pernai gerai žaidė išvykose, todėl dabar laimės. Tiesiog wow. Superinis argumentas