Milanas visai kito lygio komanda. Sezono pradžia gan silpna, bet kai duoda tokį kofą privaloma imti. Komanda yra F4 lygio ir su laiku įsivažiuos. Praėjusį seoną Milanas berods buvo geriausia išvykų komanda, ir išvykose turėjo net geresnį W/L, nei namie.
- Balsų: 60
Komentarai (12)