Sveiki, pasiula labai maža,bet man patinka Bostono komandos rungtynės.Čia matau lengva Bostono pergale,tai vadinasi bus pataupomi lyderiai.Vadinasi žais žaidėjai kurie nėra tokie geri.Ir turi mažiau žaidybinės praktikos.Detroitas man aplamai silpna komanda,tad is jų daug nesitikiu.Sudėjus Bostono pataupymą ir tai,kad šiemet jie neblogai ginasi,einam su nemažu 229 underio totalu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)