Nei viena komanda nėra sutverta gynybai, Wizards su savo big 3 pagaliau pradedą sezoną nuo pradžių, Porzingis su savo ūgiu ir sugebėjimais gali kelti rimtų problemų gynyboje, Kuzma ir Beal neblogi scoreriai, nors ir gal trūksta kiek stipresnio suolo, tačiau yra Morrisas Barton, Gaffort, Gillas, Hachimura, ganėtinai visai žinomos pavardės, kurios irgi gali duoti savo indelį puolime, šį sezoną kol kas wizards nepasižymi išskirtiniu rezultatyvumu, tačiau potencialo žaisti rezultatyviai tikrai turi, o ypač prieš tokias komandas kaip Pistons, kalbant apie juos tai labai jauna komanda su gausybę pripickintų žaidėjų, tačiau tikrai pajėgi, energinga komanda galinti žaist efektyviai ir greit, Bogdanvičius taip pat prideda savo taškų ir patirties, komanda turi labai daug opcijų puolime tai Cunnigham, Bogdanovič, Bey, Ivey, Duren, Diallo, tas pats Stewart jau šį sezoną tritaškus lesa, tad tikrai opcijų yra, manau čia Pistons gali duoti neblogą kovą, tad turėtų būt gana atkaklio rungtynės kur tikiuosi, jog komandos tikrai sugebės susimest šį overį.
- Balsų: 0
Komentarai (0)