Pao tragiškai atrodo sezono pradžioje, aišku ir komanda nepyragai labia trūksta puolimo - Grigonis, Lee, Williams, bet nei vienas nestabilus, priekinė linija tokia pati abu centrai gali tik įdėt iš po krepšio ir rinktis kamuolio, tad visada būna atakuojami, Monacas jau ir taip buvo stipri komanda, bet pasipildė dar keleta elitinių gynėjų tai loyd, Okobo, paėmė Morman, Brown tikrai kosminė sudėtis ir net nėra ko lygint su pao, žinoma žvėriukas James likęs, labai apmaudžiai pralaimėjo prieš Maccabi tad čia bus puiki proga išlieti tulžį, nors ir Pao namie, nemanau, jog padės tas palaikymas akivaizdžiai komandai trūksta indelio puolime, o Monaco turi jo net perdaug
- Balsų: 8
Komentarai (0)