Barca Miunchene turėjo paplūšėti ir šiandien atskrido į Kauną. Komanda nebus šviežia. Kaip ir Žalgiris, kuris labai stipriai strigo prieš Virtus. Beabejo nesitikiu kad Žalgiris pradės sumesti tritaškius prieš Barceloną kurių nesumetė prieš Virtus. Taigi linkstu prie gynybinių rungtynių. Taip pat visi Žalgiriečiai sudegs prieš Jasikevičiaus kariauną, kuri bus išstudijavus nuo A iki Z kiekvieną smulkmeną. JASIKEVIČIUS lengvų taškų nedalins Žalgiriukui. O kad Žali moka gynyboje atsakyti, matėme patys. Todėl saugiausia imti underį.
- Balsų: 14
Komentarai (1)