Jei pirmam grajuje eurolygoje žk matche su overiu ėjau, tai dabar imu underi. Oly standartiškai jau eilę sezonų yra gynybynė komanda, turinti gerą fiziškumą ir net tą pačia nors ir strugglinančią Barcą uždarė su 70 taškų. Kad Žalgiris čia bandys ir apibėgs juos aš tuo labai abejoju, labai abejoju išvis, kad tempas čia būtų aukštas. Namie Oly žaisbe fanų, kurie juos pakuria ir užveda, kas irgi prisidės prie to, kad tempas rungtynių gali kristi. Pats Žalgiris jei nori būti kovoje reikės žaisti protingai,gerai išnaudoti progas ir žaisti kantriai, nes metimai po pirmų opcijų prie Oly tikrai neveiks, kuri yra puikiai sustyguota komanda. Po neparuoštų metimų gali sekti greiti taškai, todėl manau Oly primes savo gynybą ir žaidimo stilių, kas reikštų, kad greitų taškų ir laisvumo bus mažai, o Kauno komandai žaisti prie tokią gynybą nebus lengva, jei ieškosis gerų opcijų atakos taip pat bus ilgesnės, todėl under čia.
- Balsų: 3
Komentarai (0)