Zais siauliu stadijone ir manau bus daug broko ir bus labiau kietas zaidimas nei greitas ir techniškas nes stadijonas neleis zaist grazu zaidima nes kokybe tikrai ne koke.
Siauliai surinke gera komanda siemet , bet polime stringa nes manau mazai susizaidimo nes keitesi siemet beveik visa sudetis ir , beto nezais Igoris vienas is lyderiu ir be jo jau mates su banga zaidimas kad truksta centro tas pac buvo ir su Levadia tad siande manau siauliai jei ir imus tai 1-2 , o tuo tarpu Atlantas polime tikrai labai silpnas kiek maciau si sezona tai zaidzia labai prastai jokio astrumo atakose abu ivarciai siemet labiau darbinei! Tad manau siande kova bus tikrai nes ant tokio stadijono matysim kieta futbola ir dominuojant gynyba.
- Balsų: 0
Komentarai (3)