Tokyo ATP
Pirmajame ture pirma turnyro rakete Ruud susitinka su gruntininku Munar. 3 pasaulio raketė Ruud atvyko po turnyro Pietų Korėjoje, kur jam švelniai tariant nenusisiekė turnyras, laimėta prieš Jarry tik po 3 setu ir pralaimėta Nishioka, kuris laimėjo visą turnyrą. Aišku Munar yra žymiai silpnesnis priešininkas, kuris ant hardo žaidžia labai prastai ir šventė labai nedaug pergalių. Ruud puikus tenisininkas, o kadangi žaidžia panašiu stiliumi, kaip Munar tik viską atlieka žymiai geriau čia renkuosi Ruud minusinę, kadangi pastarieji norvego matchai neteikia labai daug optimizmo, tad čia galbūt nereikėtų stambiai eiti
- Balsų: 4
Komentarai (0)