LKL startas iš lažybinės pusės nustebino tuo, kad kol kas nė viena minusinė fora nėjo, bet aš tai labiau laikyčiau sutapimu negu pervertintomis favoritų jėgomis.
Šiauliai kol kas atrodo visiškas lavonynas. Pasirodymas Malagoje prieš Den Bosch tikrai greičiau buvo turizmas negu žaidimas. Jeigu Juventus, atrodo, pataikė su legionieriais, kai ne per seniausiai atvykę amerikiečiai traukia visą komandą, tai Šiaulių legionas net ir po ilgesnio pasiruošimo periodo atrodo labai nykiai. Lietkabelio žaidimas kaip ir anksčiau daugiau remiasi gynyba, todėl lengvų taškų šiauliečiams net ir žaidžiant namuose nenusimato. Manau, kad Lietkabelis švęs pergalę dviženkliu skirtumu.
- Balsų: 26
Komentarai (1)