EG kogero yra silpniausia grupes komanda. Autimatic siuo metu jau nebera labai geras zaidejas, per pastaruosius 6 men turintis vos kiek daugiau nei 17 kilu vidurki. Jei pries tier 3-4 komandas dar gali pasaudyti tai cia bus labai sunku. Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)