Čia mano nuomone silpniausia ketvirtfinalio komanda prieš top 2 turnyro komandą. Aštuntfinalis buvo underdogų etapas, ten visi favoritai pavargo, įskaitant Slovėniją. Bet slovėnai net ir nepataikydami tritaškių sugebėjo per 1 kėlinį pasidaryti didelį pranašumą ir laimėti 16 taškų skirtumu. Lenkus laikyčiau panašaus pajėgumo kaip belgai, jiem puikiai sukrito kortos ir jų ketvritfinaly neturėtų būt. Manau čia ir slovėnai bus kiek daugiau susikaupę po sudėtingesnių rungtynių prieš underdogus, ir lenkam nebus daug šansų. Rinktinės buvo prieš porą metų susitikusios olimpinėj atrankoj, ten lenkus nupūtė 35 taškų skirtumu
- Balsų: 15
Komentarai (0)