Lenkai atnėšė daug pliuso įveikdami Ukraina, bet čia jų kelionė ir baigsis. Lenkai labai banguojanti ekipa ir po rungtynių džiaugėsi lyg laimėdami finalą. Po geresnių rungtynių seka prastesnis, kas ir turėtų įvykti su Slovėnais. Patys Slovėnai labai slogiai žaidė su Belgais ir čia manau bus vėl rimtesni. Plastiškus ir labai gerai žaidžiančius Slovėnus, nematau kaip galėtų apginti zdarovi ir šiek tiek medžiai esantys Lenkai. Taip yra Slaughter ir Ponitka, kurie neatitinka to profilio o ir Balcerowskis padarys problemų Slovėnams, bet vis tiek ekipa turėtų būti sutriuškinta, nekalbant, kad Slovėnai dar ir poilsio daugiau turėjo
- Balsų: 23
Komentarai (0)