Vokietija iki šiol laimėjo visas trejas rungtynes ir mano nuomone neveltui. Jie demonstruoja geriausią žaidimą taip vadinamoje mirtininkų grupėje. Slovėnija tiesa sakant kol kas nuvilia. L. Dončič neatrodo taip kaip tikėjausi. Dar pasigirdo kalbų, kad komandos viduje ne pati geriausia atmosfera. Ne visi žaidėjai patenktinti treneriu. Kuo pagrįsti šitie koeficientai laikantys Slovėnija rungtynių favoritais neturiu supratimo. Iki šiol demonstruojamu žaidimu? Rezultatais? Vokiečiai prieš 9 dienas jau sutriuškino slovėnus. Kodėl jie to negalėtų padaryti dar kartą?
- Balsų: 7
Komentarai (0)