Ajaxmen
Kodėl tu kalbi už visus mąstančius, kai akivaizdu, jog nesi vienas iš jų 😁 Norejau paklausti, ar Ispanai ir turkai taipogi pasidavė vakar? Kad Lietuvos niekas Europoje nemėgsta, pats sugalvojai ar kažkas pasakė? Ar čia irgi akivaizdu? 😁
Ispanai ir turkai taip pat gaudys palankesnius varzovus astuntfinaly ir dar nepaskutinis ju planuotas pralaimejimas
up
Kiekvienam mastanciam akivaizdu, Lietuvos Europoj niekas nemegsta, net ir tie patys prancuzai del musu patekimo tikrai nesistengs, nebent patys bosniai labai blogai suzais
Kodėl tu kalbi už visus mąstančius, kai akivaizdu, jog nesi vienas iš jų 😁 Norejau paklausti, ar Ispanai ir turkai taipogi pasidavė vakar? Kad Lietuvos niekas Europoje nemėgsta, pats sugalvojai ar kažkas pasakė? Ar čia irgi akivaizdu? 😁
Ajaxmen
Kad Slovenai pasidave bosniams pats sugalvojai ar kažkas pasakė?
Kiekvienam mastanciam akivaizdu, Lietuvos Europoj niekas nemegsta, net ir tie patys prancuzai del musu patekimo tikrai nesistengs, nebent patys bosniai labai blogai suzais
up
Kokie argumentai? Slovenai tokie kvaili ir nenores pirmos vietos grupeje? Jei zais ne viena koja ir nepasidavines kaip kad bosniams tai apzais vokietukus nesunkiai
Kad Slovenai pasidave bosniams pats sugalvojai ar kažkas pasakė?
Kokie argumentai? Slovenai tokie kvaili ir nenores pirmos vietos grupeje? Jei zais ne viena koja ir nepasidavines kaip kad bosniams tai apzais vokietukus nesunkiai
Komentarai (5)