Antra diena Eurobaskete.
Lenkai susitinka su Cekais D grupeje. Judam su Cekijos minusine fora.
Cekija beveik visa pasirengima zaide be Satoransky ir atrode nekaip. Taciau vakar paaiskejo kad Satoransky cempionate zais, o jo tendemas su Veseley mes zinome ka gali ir ka parode pasaulio cempionate.
Lenkai man visiskai vidutine komanda niekuo neissiskirianti. Del Ponitku dramos vienas is broliu nebus rinktineje ir tokioje komandoje tai jau nemaza netektis. Manes Lenkija visiskai neitikina ir manau jie net neiseis is grupes.
Fora maza, tikrai viloja.
Sekmes!
- Balsų: 9
Komentarai (0)