Po kelių prastesnių rungtynių pirmoji pasaulio raketė Medvedev šiame turnyre spindi ir laimi prieš labai rimtus priešininkus, 2-0 palaužti Zandschulp Shapavalov ir Fritz, o dabar atėjo ir Tsitsipo eilė. Graikas tikrai neblogas, bet vis dėl to yra prastesnis tenisninkas ir čia manau jam bus sunkoka. Nestabilumą jo rodo ir tai kad pats Isner sugebėjo jį nusibreikinti, Schwartzman net du kart tai padarė. Tsitsipas toliau stabiliai negali išlaikyti savo rimto, o tai prieš Medvedev labai pavojinga ir pirmoji pasaulio raketė manau tuo pasinaudos
Po Alcarez iškritimo, Medvedev atsidarė pilnai durys laimėti dar viena turnyrą. Pusfinalyje jo laukia Tsitsipas, kuris tikrai nėra stabilumo garantas ir rusas turi pranašumą prieš jį, o finale Norrie arba Coric. Norrie jau įveiktas Los Cabos finale 7-5 6-0 tad čia manau irgi bus panašiai, o prieš Coric rusas susitvarkys taip pat. Čia manau pusfinlis svarbiausias, bet jame Medvedev ne veltui yra favoritas, nes jis kolkas yra 1 pasaulio raketė, o šiame turnyre ir demonstruoja tą lygį
- Balsų: 8
Komentarai (0)