Velgi, manau, kad OG kur kas stipresne komanda, negu, kad Aster yra. Aster panasu, kad labai megstanti banguoti, daranti ganetinai nemazai klaidu. OG nors ir nuleido viena zaidima beastcoast, bet jie atrode kur kas geriau. Kiek teko stebeti abieju komandu zaidima, as cia izvelgiu ganetinai namaza OG pranasuma, tad jeigu nepridarys klaidu, turetu cia laimeti 2-0.
- Balsų: 0
Komentarai (0)